Haber

Fas ile Portekiz arasında çeyrek final maçına doğru

Fas Ulusal Grubu Teknik Müdürü Walid Regragui, Portekiz’e saygı duyduklarını ancak rakiplerinin de onların gücünü bildiğini söyledi.

Regragui, 2022 Dünya Kupası çeyrek finalinde Portekiz ile oynayacağı maç öncesi FIFA Medya Merkezi’nde basın toplantısı düzenledi.

Ülkesiyle ve kadrosuyla gurur duyduğunu ifade eden 47 yaşındaki teknik direktör, “Elit takımlarda oynamaya alışkınız. Bir planımız var ve sürpriz yapmaya çalışacağız. Hedefimize odaklanmalıyız ve hedefimize ulaşmalıyız.” Maç ilerledikçe daha iyi olun. Pozitif havayı hissediyorsunuz. Portekiz’e saygı duyuyoruz, harika forvetleri var. Ama aynı zamanda zorlu bir rakip olacağımızı da biliyorlar.” dedi.

Yorgunluk ve sakatlıklardan şikayetçi olmayacaklarını vurgulayan Regragui, “Arkamızda Afrikalı ve Araplar var. Bu çok önemli ama biz önce Fas için oynuyoruz. Kim oynarsa oynasın elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve yapmayacağız.” bahaneler uydur.” söz konusu.

Fas’ın başarısının etkileri sorulduğunda Regragui, “Fas halkını birleştiriyoruz. Bu, para ve şampiyonluklardan daha önemli. Ancak kazanmak ve turnuvada elimizden geldiğince ileri gitmek için buradayız.” o cevapladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu