Haber

UYGÜN Parti’de istifalar sonrası kritik görüşme! Akşener’in açıklaması

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, genel merkez ek binasında düzenlenen toplantıda partisinin Genel Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

TOPLANTI SONRASI AÇIKLAMA

DÜZGÜN Parti Sözcüsü Kürşad Güçlüli görüşmeye ilişkin paylaşımda bulundu.

3. Olağan Büyük Kongre’yi 24 Haziran 2023 Cumartesi günü Ankara ATO Congresium’da yapacaklarını belirten Ağırlı, “ Bu büyük buluşmada İYİ Parti ailesi, liderimiz Meral Akşener Hanım’ın etrafında birleşerek yeni yol haritasını müjdeleyecek.”söz konusu.

Zorlu şu ifadeleri kullandı;

Genel Yönetim Kurulu toplantımız bugün gerçekleştirildi ve seçim sonrası gelişmeler ve yaklaşan Büyük Kongremiz hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Kongre sürecinin gereği olarak İYİ Partimiz, 22 Mayıs 2023 tarihinde duyurulduğu üzere 3. Olağan Büyük Kurultayı’nı 24 Haziran 2023 Cumartesi günü Ankara ATO Kongresi’nde gerçekleştirecektir.

AKŞENER ÇEVRESİNDE ÇALIŞMAK…

Bu büyük buluşmada İYİ Parti ailesi, ülkemizin çıkmazdan kurtuluşunu ve yeni yol haritasını müjdelemek için liderimiz Meral Akşener Hanım’ın etrafında birleşecektir.

Bu süreçte bizleri birbirimize düşürmeye çalışanlara, yolumuza tuzaklar kuranlara ve kişisel çıkarlarını gözetenlere karşı tüm teşkilatlarımızla dimdik duracağız.

Unutulmamalıdır ki birçok olumsuzluğa, elektrik kesintilerine, hakaret ve tehditlere göğüs geren cesur hareketin adresi “Ben” değil, “Biz” olmaktır.

İYİ Parti tüm üyeleriyle Türkiye’nin umudu, Milletinin sesi olan Genel Liderimiz Meral Akşener Hanım’ın liderliğinde iktidar hedefine çok daha güçlü adımlarla ilerleyecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu