Yaşam

Türkiye’nin En Genç Festivali Üsküdar Fest 2023 Seyirci Rekoru Kırdı!

Üsküdar Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye’nin en genç festivali “Üsküdar Gençlik Şenliği” büyük bir coşkuyla devam ediyor. Harem Meydanı’nda düzenlenen festivalin ikinci gününde Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Oğuzhan Koç ve rap’in hükümdarı Sagopa Kajmer konuk oldu.

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Harem Meydanı’ndaki konseri 145 bin kişi izledi. Festivalde sahnede birinciliği Oğuzhan Koç aldı. Oğuzhan Koç, “Kendime Sardım”, “Heyecandan”, “Geçti”, “Aşk Mevsimi”, “İyiyim Sanıyorlar” ve son müziği “Neyse?” Harem Meydanı’nda 145 bin genç gibi en sevilen şarkılarını hep bir ağızdan seslendirdi.

Gençler Sagopa Kajmer ile coştu

Oğuzhan Koç’un ardından sahneye çıkan rap müziğin efsane ismi Sagopa Kajmer, sahneye çıktı ve coşku adeta doruk noktasına ulaştı. Sagopa Kajmer, sevdiği modülleri seslendirdiği konserde gençlere unutulmaz bir akşam yaşattı. Rap’in edebiyat ustası Sagopa Kajmer “365. “Gün”, “Sanırım”, “Tebrikler”, “Toz Taneleri” ve “Söylenecek Çok Şey Var” gibi popüler modüllerini gençlerle seslendirdi.

Türkmen: İstanbullu gençler Üsküdar’a akın etti

Sosyal medya hesabından konserle ilgili açıklama yapan, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, şunları söyledi: Bugün İstanbul’daki gençler Üsküdar’a uçtu dersek abartmış olmayız. Saat 18:00’de açılışı yapılan etkinlik alanına 145 bin davetli girebildi ve birçoğuna dışarıdan eşlik edildi. İstanbul’un dört bir yanından gençlere verdikleri ziyafet için Oğuzhan Koç ve Sagopa Kajmer’e teşekkür ederiz.”

Türkiye’nin en genç festivali “Üsküdar Gençlik Festivali”, 7 Ağustos’ta son dönemin ünlü isimleri Semicenk ve DJFunky’yi konuk edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu