Haber

Kozan Ülkü Ocakları’nın başkanlığı devredildi

Yaklaşık 8 yıldır Kozan İdeal Ocakları’nın başkanlığını yürüten Harun Yılmaz, görevi Murat Mercan’a devretti.

Adana’nın Kozan ilçesinde Ülkü Ocakları Kozan İlçe Merkezi’nde dönem teslim töreni düzenlendi.

Devir teslim töreni öncesinde Dava Ocakları Adana İl Başkanı Cem Tutsoy, yaptığı konuşmada, “Burada bölünmeden, çekişmeye düşmeden, kol kola yürüyerek sonuca ulaşacağız. Harun liderin Kozan İdeal misyonunu üstlendiği gibi Ocakları ilçe başkanlığını yaklaşık 8 yıldır şan, şeref ve başarı ile sürdürüyor, yakın zamanda görevini tamamlayacaktır.” Murat bunu başkana teslim edecek. Yaptığı görevlerden dolayı Allah kendisinden razı olsun. Elbette Ülkücü Ocaklar ve Milliyetçi Ülkücü Hareket bugünlerde kolay bir dönem geçirmedi. Son dönemdeki hainlerle, FETÖ’cülerle, PKK’lılarla, örgütçülerle, herkesle mücadele ediyorlar. Biz bu mücadeleden hiçbir zaman vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz. “Bizim için hayat biter, görev bitmez. Allah razı olsun, Murat Başkan’a yardım etsin” dedi.

Cem Tutsoy’un konuşmasının ardından bölüm devir teslim töreni gerçekleştirildi. Yaklaşık 8 yıldır İdeal Ocaklar Kozan İlçe Başkanlığı görevini yürüten Harun Yılmaz, bayrağı Murat Mercan’a devretti.

Devir teslim töreninin ardından yeni başkan Murat Mercan yaptığı açıklamada, “Öncelikle görevi devraldığım başkanımız Harun Yılmaz’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Harun, Ülkü Ocakları bayrağını 2013’te taşıdı. Görev süresi boyunca en iyi şekilde bu bayrağı daha da ileriye taşımak için çalışacağız.” söz konusu.

Törene, Adana Mahkemeleri İl Başkanı Cem Tutsoy, MHP Kozan İlçe Başkanı Şerif Köşeli, Cumhur İttifakı Kozan Belediye Başkanı Adayı Mustafa Atlı, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Enes Bekir Erkek, Milliyetçi Hareket Partisi yönetimi, ocak liderleri ve çevre il ve ilçelerin idareleri ve daha birçokları. Pek çok idealist katıldı. – ADANA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu