Yaşam

Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Kızılcık Şerbeti 10. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Kızılcık Şerbeti Show TV ekranlarında büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Başrollerde; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Doğukan Güngör ve Settar Tanrıöğen gibi usta isimlerin yer aldığı dizi 9. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. İzleyiciler Kıvılcım’ın durumu hakkında endişelenmeye başladı. Dizinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kıvılcım büyük tehlikede ve Doğa evden çıkmak üzere… İşte Kızılcık Şerbeti 10. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Doğa ile Fatih arasındaki buzları eritecek hamle Fatih’ten gelir. Doğaya çok yüklendiğini ve haksızlık ettiğini düşünen Fatih, eve döner.

Doğa, Fatih’le girdiği kavganın ardından evi terk etmeye kararlıdır. Doğa’nın peşine düşen Fatih, annesinin evine dönen Doğa’yı bu kararından caydıracaktır.

Fatih’in kimseye başvurmadan otel alması babası Abdullah’ı çok kızdıracaktır. Kahyan ve Fatih’in ortak otel aldıklarını duyan Doğa bu habere sevinmeyecektir.

Haberi alan Kıvılcım, eski eşi ve damadının ortak olmasından rahatsız olacaktır. Peki Kahyan’ın yeni planı ne olacak?

Tüm bu olayların ortasında yeni bir başlangıç ​​ve aşk vardır… Umut’un parktaki konserde Nursema’ya yaptığı sürpriz izleyenleri sevindirdi. Nursema sınır çalışmaları ile standa katılabilecektir.

Fatih’in doğum gününü evde kutlayamayacağını anlayan Doğa, ona sürpriz yapmak için bir plan yapar. Plana yardımcı olacak isim kesinlikle: Alev Teyze!

Kıvılcım, yardım ettiği şiddet mağduru kadının kocası tarafından takip ediliyor. Spark bu durumdan kurtulabilecek mi?

Cevaplar Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanında! Bakalım Kızılcık Şerbeti 10. bölümde neler olacak. ?

Kızılcık Şerbeti 10. Bölüm, Fragman 1 | “Doğa evi terk ediyor!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu