Haber

Kayseri Çevre ve Şehircilik için yeni bina

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA);
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı, AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte Kayseri Yeni Hizmet Binası’nın temel atma törenine katıldı. Kayseri Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü .

Kayseri Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’nün Yeni Hizmet Binası Temel Atma Törenine katılan Önder Büyükkılıç, Kayseri’ye yakışacak böyle bir projede emeği geçen Bakan Özhaseki’ye teşekkürlerini ileterek, “Bakıyoruz sözler yerine eylemler. Bakanlarımızın, milletvekillerimizin, gururlu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, yol arkadaşlarıyla birlikte Kayseri’miz için hayırlı işler yapılıyor. Böylesine güzel ve anlamlı bir proje Kayserimize çok yakışacaktır. Sayın Bakanımızın zaten Kayserimizin her noktasında emeği, izi, ufku var. El ele, gönül gönüle diyoruz.”

Bakan Özhaseki, 4 katlı projenin Selçuklu medeniyetine emsal teşkil edeceğini de belirterek, proje hakkında kapsamlı bilgiler verdi.

TBMM Milli Müdafaa Kurulu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Kayseri’nin güzelliklerine güzellik katmak için çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Sayın Bakanımıza teşekkür ederiz. bilgi, beceri ve tecrübe Kayserimizin kalkınmasına yıllardır Kayserimizin parlayan yıldızı Kayserimize çok önemli katkılar yapılmıştır Bugünkü hizmet binasının açılışı da sayın bakanımızın yeni dönemdeki ilk icraatı olarak önem arz etmektedir. dönem.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek de bu şehre hizmet etmeye devam edeceklerini belirterek, hep birlikte birkaç açılışta ortalara gelmeyi diledi.

Konuşmaların ardından Kayseri protokolünün temel atma töreni dualarla gerçekleştirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu