Yaşam

Hilal Altınbilek’in Gizemli Aşkı Panikledi

Hilal Altınbilek, geçtiğimiz ağustos ayında muharrir Metin Hara ile bir yıllık bağlantısını sessiz sedasız noktalamıştı. Sürpriz ayrılıktan sonra yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkan 31 yaşındaki hoş, evvelki gece sevgilisiyle Etiler’deydi. Oyuncunun gizemli aşkı, basın mensuplarına manzara vermemek için uzun uğraşlar verse de bu uğraşında başarılı olamadı. Basın karşısında Hilal Altınbilek’in gizemli panikledi. İşte o anlar;

Aşk Bitti

Beraberliklerinin hoş gittiğini söyleyen Altınbilek-Hara ikilisi, ayak üstü kendilerini görüntüleyen muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı.

Basın mensuplarının “Evlilik düşünüyor musunuz? Aileler tanıştı mı?” sorusuna, “Evet tanıştı, merak etmeyin” karşılığını vermişti. ‘Karagül’ dizisiyle şöhreti yakalayan hoş oyuncu ile sevgilisi Metin Hara’nın yakın vakitte bağlantılarını resmiyete dökeceği ve nikah masasına oturacakları argüman edilmişti.

Nikâh masasına oturması beklenen Altınbilek ile Hara’dan Ağustos 2022’de kötü haber gelmişti. 31 yaşındaki oyuncu, bir yıldır birlikte olduğu müelliften fikir ayrılığı ve kıskançlık sebebiyle ayrılmıştı. Kendini işine adayan Altınbilek’in, yeni projesi için çalışmalara başladığı öğrenilmişti.

Metin Hara Kimdir?

Metin Hara Hilal Altınbilek Sorularını Karşılıksız Bıraktı

Tüm bunların akabinde Metin Hara, evvelki akşam Bebek’te arkadaşları ile kahve içerken görüntülendi. Altınbilek ile ayrılıkları hakkındaki sorulara karşılık vermek istemeyen ve “Her şey yolunda” diyen Metin Hara, “Bence hiç bir şey yazma benimle alakalı. Kitap çalışmalarım ve konferanslarım devam ediyor. Hayatımda ekstra bir şey yok. Hiçbir şey beni etkilemez” diyerek aracına gerçek yürüdü.

Hilal Altınbilek Kimdir?

Mekandan Çıkarken Yakalandılar

Hilal Altınbilek, evvelki gün Etiler’de bir yerde yeni sevgilisi ile birlikte basın mensuplarıyla adeta köşe kapmaca oynadı. Yerden el ele çıkan yeni sevgililer, gazetecileri fark edince çabucak birbirinden ayrıldı. VIP bir araca binen oyuncu, sevgilisine “Hadi!” diye seslendi fakat sevgilisi onu bırakıp gazeteciler kendisini çekmesin diye içeriye kaçtı.

Hilal Altınbilek’in Gizemli Aşkı Panikledi

Mekanın etrafındaki sokaklarda dolaşıp, beş defa tekrar kapıya gelip sevgilisini almak isteyen Altınbilek, inatçı sevgilisi otomobile gelmeyince başarılı olamadı. Gazetecilerin kendisini çekmesini istemeyen beyefendi, yerin ardındaki işçi odasında saklandı.

Personel Odasında 3 Saat Bekledi

Odada yaklaşık üç saat muhabirlerin gitmesini bekleyen Hilal Altınbilek’in yeni sevgilisi, kimliğini muhakkak etmemek için elinden geleni yaptı. Bir orta yere yanaştırılan otomobile diğerini bindirerek şaşırtmaca yapmaya çalışması da dikkat çekti.

Bu uğraşına karşın tekrar başarılı olamayan gizemli sevgilinin, kapıda, gazetecilerin gidip gitmediğini denetim etmesi objektiflere bu türlü yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu