Teknoloji

Diablo IV Çıkış Tarihi Açıklandı: İşte Fiyatı!

Video oyunu segmentindeki en prestijli etkinliklerin ortasında, Oyun Ödülleri ihtişamına yakışır gösterilere sahne oldu. Etkinlikler kapsamında yılın en iyi yapımlarını izledik. Yeni oyunlarla da tanıştık. Duyurulan yeni oyunlardan biri de Diablo 4 oldu. Bu yazımızda, Diablo 4Bununla ilgili tüm detayları daha yakından inceleyeceğiz.

İlk kez 1996’da tanıştık. ŞeytanZamanının en popüler oyunlarından biriydi. milyonlarca kopya Satış oyunu, geliştiricinin devam oyunları üzerinde çalışmasını sağladı. Diablo 3 ile 2012 yılında tanıştık. Gelen son haber ise Diablo 4’ün Diablo serisinin en yeni oyunu olacağı. Haziran 2023 yılında yayınlanacağını gösteriyor. Peki bu oyun neler sunacak?

Diablo 4, Diablo 3’ten çok farklı olacak!

Diablo ekosistemine aşina olanlar Diablo 4’e alışamıyor. zorluk çekmeyecekler . Ama şunu belirtmemiz gerekiyor. Diablo 4 oldukça karanlık bir atmosfere sahip olacak. Donmuş bir mağarada uyanacak oyuncular, canavarlara direnmekulaşacaklar.

Diablo 4, şirketin oyun istemcisi olan Blizzard tarafından piyasaya sürülecek savaş.net piyasaya sürülecek. Sistem gereksinimlerini şimdilik göremesek de Diablo 4’ün onların fiyatlarıöğrendik.

Diablo 4’ün cep yakıt fiyatları şu şekilde:

Standart Sürüm – PC 1.199 TL
Dijital Deluxe Sürüm – PC 1.539 TL
Nihai Sürüm – PC 1.699 TL
Standart Sürüm – PlayStation 4/5 1.199 TL
Dijital Deluxe Sürüm – PlayStation 4/5 1.539 TL
Nihai Sürüm – PlayStation 4/5 1.699 TL

Oyunun Xbox Series X/S ve Xbox One için de çıkacağını belirtelim. Ancak Xbox sürümü için fiyat bilgisi müsait değil.

Diablo 4 için yayınlanan yeni fragman:

The Game Awards 2022’de duyurulan tüm oyunlar için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu