Haber

ALG Spor’dan Vali Gül’e ziyaret

Altyapıda değerli bir projeye imza atmaya hazırlanan Gaziantep ALG Spor, projenin destekçisi olan Gaziantep Valisi Davut Gül’ü ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Gaziantep ALG Spor Kulübü Başkanı Ali Gözcü, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Balcı, altyapı antrenörleri ve altyapı oyuncuları Gaziantep Valisi Davut Gül’ü ziyaret etti. ALG Spor heyeti, Vali Gül’e ‘Futbolun Yıldızı Ol’ projesi hakkında bilgi verdi. Ziyarette Vali Gül, ALG Spor’un çalışmalarını takdirle takip ettiklerini belirterek kulüp yönetimini tebrik etti. Üzerinde 27 numara olan gömleği hediye ederken desteği için de teşekkür etti.

“Türk futboluna oyuncu yetiştirmek istiyoruz”

Başkan Ali Gözcü, “Gaziantep’teki bütün okulları gezdik, alt yapı öğretmenlerimizle birlikte gösterimler yaptık. İnşallah 15 Ocak’ta 210 kız çocuğunun katılımıyla büyük bir organizasyonla gençlik seçkisi yapacağız. Milli Takımımızın talepleri doğrultusunda 20 kişilik genç sporcu listesi milli takımımıza gönderildi.Amacımız Gaziantep’te kız çocuklarını ve gençleri sporla buluşturarak Türk futboluna kazandırmayı amaçlıyor, Valimiz Davut Gül’e teşekkür ediyoruz. , bu bağlamda bize destek olan.”

“ALG Spor Türkiye’de örnek bir kulüp”

Gaziantep Valisi Davut Gül, ALG Spor’un önemli çalışmalara imza attığını belirterek, “Göreve geldiğim günden beri Gaziantep ALG Spor’u gururla takip ediyorum. Çok iyi gidiyorlar, ALG Spor Türkiye’de örnek alınan bir kulüp haline geldi. Kadın futbolunda değerli aşamalarda kayda değer bir rol üstlendiler. Alt yapıdaki bu çalışma çok güzel bir proje ve burada büyüyecek kızlarımızın Türk futboluna kazandırılacağına inanıyorum. Keyifli ve başarılı işler için her zaman yanınızdayız” dedi. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu