Ekonomi

Alaçatı’da kira garantili otel yatırımı

Bireysel yatırımcılara küçük bütçelerle ve tapulu olarak yatırım imkanı sağlayan, paylaşımlı mülkiyet yatırım modeli V CLUB’da, Efsane Kasım fırsatları başladı. V CLUB, Efsane Kasım günlerine özel olarak, Alaçatı oteline 275 bin TL’lik yatırım yapan birinci 1000 şahsa yıllık 30 bin TL garanti kira fırsatı sunuyor.

110 ülkede fiyatsız konaklama

Yeni kuşak gayrimenkul yatırımı modeli V CLUB’ın Alaçatı ve Bodrum’da tamamlanmış ve satışa hazır iki otel projesi bulunuyor. Efsane Kasım fırsatlarına özel form doldurarak müracaat yapan birinci 1000 kişi, V CLUB’ın Alaçatı oteline 275 bin TL’lik yatırım yaparak ortak olacak ve yıllık 30 bin TL garanti kira fırsatı yakalayacak. V CLUB yatırımcıları tüm V CLUB Otelleri’nde yüzde 40 indirimli konaklayabiliyorlar. Birebir vakitte dünya çapında 110 ülkede sistemde tarifli olan 4500’ü aşkın otelde fiyatsız konaklayabiliyorlar.

Katma pahalı mülklere yatırım olanağı

Paylaşım iktisadı modelinin Türkiye’de gayrimenkul alanında birinci kere uygulamaya başlayan V CLUB katma bedelli otel, okul, AVM, özel okul, özel hastane üzere mülklerin paylaşım iktisadı ile kesimlere bölünmesi ve küçük yatırımcıların tapularını alarak bu mülklere ortak olmasına imkan sağlıyor. Bu model birçok avantajla birlikte yatırımcılara sürdürülebilir bir yararın kapılarını açıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu